درباره ما

 

 

درود خدمت همه ی پیگیرای رپ پارسی

 

 به رسانه رپ شرق خوش آمدید.

 

امیدوارم لحظات خوب و خوشی را در سایت سپری کنید.

تیم رپ شرق تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا  رسانه ای کاملا بی طرف به دور از مافیا بازی های کثیف و با کیفیت بالا که در شان ایرنیان عزیز و استعداد های نابغه باشد راه اندازی شده است. تیم مدیریت و پشتیبانی این رسانه بعد از استقبال بی نظیر شما عزیزان در اینستاگرام تصمیم به راه اندازی سایت برای آرتیست ها و استعداد های رپ پارس جدید در قالب حمایت بهتر گرفته است.

رپ شرق یگی از کامل ترین رسانه های موجود در ایران است.

شما میتوانید آثار خود را منتشر کنید با کمترین هزینه.

حمایت رایگان از استعداد های تایید شده.

 

خرید و فروش آلبوم.

پوارد شدن به لیبل های نسل 4 برای پیشرفت بهتر.

خرید و فروش لوازم هیپ هاپی.

انتشار مضمون متن اهنگ های خود برای طرفداران.

و امکانات بینظیر دیگه که همه آنها برای بهبود کیفیت رپ پارسی میباشد.

 

هدف اصلی سایت: رپ شرق برای هموطنانی که توان خرید آلبوم اورجینال را ندارند و یا هم وطنانی که خرید آلبوم های اورجینال برای آن ها امکان پذیر نمی باشد (مانند هموطنان خارج از کشور و یا مناطق دور دست کشور که به فروشگاه های خرید آلبوم های اورجینال دسترسی ندارند) و یا هموطنانی که به علت مشغله کاری فرصت کافی برای خرید آلبوم های اورجینال رو ندارند این فرصت را به آن ها میدهد که آلبوم های اورجینال خواننده های محبوب خود را با بالاترین کیفیت ممکن و بدون خرید وی آی پی و یا اکانت با لینک دانلود مستقیم تهیه کنند.

لذا از شما عزیزان خواهشمندیم اگر به فروشگاه های  معتبر سراسر کشور دسترسی دارید برای حمایت از خواننده ی محبوب خود و برای حفظ حقوق ناشرین آلبوم های مورد نظر خود را به صورت اورجینال خریداری کنید.

امیدواریم رپ شرق را لایق خدمت به خود بدانید.

هدف کلی سایت: ترویج هنر هیپ هاپ ایرانی به تمامی کشورها و کمک به پیشرفت هیپ هاپ جوانان ایرانی و ارائه بهترین خدمات به هموطنان.

کامل ترین آرشیو خوانندگان

هر یک از هنرمندان هیپ هاپی در رپ شرق صفحه اختصاصی دارند که این صفحه (بیوگرافی خواننده – آلبوم های رسمی – آلبوم های غیر رسمی – کاورهای اختصاصی آلبوم ها – اطلاعات مربوط به آلبوم ها و تک آهنگ ها) را شامل می شود.

در رپ شرق کاربران با مراجعه به صفحه اختصاصی خواننده ها میتوانند از قدیم تا جدید آلبوم ها و تک آهنگ های اجرا شده توسط خواننده ی محبوب خود را با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کنند که شامل تمامی آلبوم های رسمی و غیر رسمی و تمام تک آهنگ اجرا شده می شود.

– نکته: آلبوم ها و یا تک آهنگ هایی که کاور اختصاصی ندارند تصویر تیم رپ شرق روی موزیک قرار می گیرد

کیفتی فراتر از حد انتظار

تمامی آلبوم ها وتک آهنگ های موجود در سایت با کیفیت ۳۲۰ اورجینال قرار دارند که بالاترین حد کیفیت موزیک محسوب میشود.
برخی از تک آهنگ های موجود در وب سایت زمان زیادی را به خود اختصاص داده اند از جمله (کاور گذاری ها- تنظیم کردن موزیک -نویز گیری موزیک-گرفتن خش صدا- تقویت موزیک) تا موزیک ها به بالاترین حد کیفیت برسند.

تمامی آلبوم ها به صورت اورجینال از فروشگاه معتبر کشور تهیه شده با به روزترین برنامه های ریپ خروجی گرفته شدند و کاورهای آلبوم اکثرا با اسکن قوی بر روی سایت قرار داده شدن.

 

کابران عزیز میتوانند با ارتباط با پشتیبان هرگونه سوال پیشنهاد انتقاد و ایده خود را به ما بگویند.

 

 

با ارادت زیاد

علی چمران

رپ شرق