SIJAL

بیوگرافی سیجل

سیاوش جلالی خواننده رپ متولد 15 مهر 1364 در تهران می باشد ، وی مدرک کارشناسی شیمی و کارشناسی ارشد مهندسی فرآیند از فرانسه دارد.

نام نام خانوادگی سیاوش جلالی
نام هنری سیجل
تاریخ تولد 15مهر 1364
محل تولد تهران
همسر نازنین ( از 1390 تا کنون )
بیوگرافی سیجل خواننده

تنفر از رپ

در دوران نوجوانی زمانی که رپ در میان خواننده های ایرانی خیلی رایج شده بود از این سبک متنفر بود اما اکنون که همه ی خواننده های رپ محو شده اند سیجل به رپ علاقه مند شده است .

شدت این حس در او به حدی بود که اگر در یک مهمانی آهنگ رپ پخش می شد از مهمانی خارج میشد تا آهنگ تمام شود .

خانواده مرفه

سیاوش جلالی یا همان سیجل از خانواده ای مرفه می باشد ، پدرش خلبان هواپیمای مسافربری بوده است که در سال 92 درگذشته است . تنها فرزند خانواده است و در 16 سالگی برای ادامه ی تحصیل به فرانسه رفت و تا کنون نیز در خارج از کشور زندگی می کند .

پس از مهاجرت به مدت یکسال زندگی برایش سخت میگذشت تا این که با علیرضا جی جی دوست می شود و یک روز به اصرار او به تماشای فیلم مایل8 رفت و تحت تاثیر این فیلم به سبک رپ علاقه مند می شود . نقش اول این فیلم را امینم بازی کرده است .

سیجل خواننده

عضویت در زدبازی

زمانی که 20 ساله بود ( 1384 ) با معرفی دوستش علیرضا جی جی وارد گروه زدبازی شد و اندکی بعد به عنوان یکی از خواننده های این گروه به شهرت رسید ، 3 سال بعد توانست آهنگ فیلم تیغ زن را بخواند و از این نظر به خوانندگی خود سر و شکل داد .

  • مهراد مستوفی (مهراد هیدن) (Hidden) متولد سال ۱۳۶۳
  • سهراب مراد خواه (سهراب ام جی) (MJ) متولد سال ١٣۶۴
  • سیاوش جلالی (سیاوش سیجل) (SijAl) متولد سال ١٣۶۴
  • علیرضا جزایری (علیرضا جی جی)(JJ) متولد سال ١٣۶۴

عدم ثبات کاری

سیاوش جلالی ( سیجل ) را نمی توان در یک چهارچوب و سبک مشخص تعریف کرد ، بطور مدام سبک و رویه کاریش را عوض می کند و از این نظر نتوانسته است طرفداران همیشگی برای خود پیدا کند .

همسر سیجل

سیجل و نازنین مدت هاست با یکدیگر رسما ازدواج کرده اند و طبق گفته خود تاریخ ازدواجشان 1390 می باشد ، این زوج در فضای مجازی از لحظات زندگی خود زیاد پست منتشر می کنند و به گفته سیجل زیاد اهل شادی و خنده هستند .

علاقه به ساسی مانکن

یا اینکه سبک من و ساسی متفاوت می باشد ولی آهنگ های ساسی را دوست دارم و در مهمانی ها ساسی مانکن گوش می دهم و به نظرم بهترین سبک خوانندگی را دارد .

مدیریت زدبازی

مذاکره با کنسرت گذار ها و اسپانسر های مالی بر عهده من است و فکر میکنم به خاطر روحیه مهندسی که دارم این کار را من انجام میدهم ، در مورد کار ها آهنگ را من انتخاب می کنم و بچه ها هر کدام بخشی را به عهده میگیرند و علیرضا کار را کامل می کند .

Albums

آلبوم ( زاخار اصلی ) از سهراب ام جی + متن چسبیده

SOHRAB MJZAKHARE ASLI

آلبوم ( فرکانس ) از کمپانی خط + متن چسبیده روی موزیک

FREQUENSYKHAT PRODUCTION

MP3s

موزیک ( 2سال ) از اوکتاو و سیجل + متن چسبیده

OCTAVE & SIJALSAL 2